Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.5
CarsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The CallRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0