Movies
Ratings
55
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0