Titles you rated
Bogota: City of the LostRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.5