Series
Ratings
125
Reply 1988Rated ★ 2.0- 쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 2.0
- Precious FamilyRated ★ 3.5
- The Three Female RunawaysRated ★ 4.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
- Marrying A MillionaireRated ★ 2.5
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 0.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 2.5