Movies
Ratings
319
ShortbusRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
Battles Without Honor and HumanityRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
La HaineRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
BrazilRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0