Movies
Ratings
871
Wu KongRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.5
Central IntelligenceRated ★ 3.0
The Flirting ScholarRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
New Year BluesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Babette's FeastRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Meet BillRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0