Movies
Ratings
284
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Gangster HighRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
Over the BorderRated ★ 2.0
ScoutRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0