Titles you rated
HellsingRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Age of HeroesRated ★ 4.0
Love & LawRated ★ 2.0
HERORated ★ 4.0- Foolish PrincesRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 2.0- Daddy FishRated ★ 5.0
Only YouRated ★ 2.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0- Paper CraneRated ★ 3.0
MamaRated ★ 5.0- Sad Love StoryRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0