Titles you rated
Doctor Who Season 2Rated ★ 3.5
Doctor Who Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
EchoRated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0