Titles you rated
Raven of the Inner PalaceRated ★ 2.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5- Kodoku no Gourmet 2024 Oomisoka SpecialRated ★ 3.0
Kodoku no Gurume 2022 New Year's Eve SPRated ★ 4.0- Beef tongue set meal with seafood bowl of Onagawa in SendaiRated ★ 2.5
- Shinkoyaki and other croquettes in AsahikawaRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 2.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5