Movies
Ratings
30
King and the ClownRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 4.0