Movies
Ratings
862
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No More BetsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
China's Megatomb RevealedRated ★ 3.0
Military DogRated ★ 2.0
Shanghai BluesRated ★ 3.0
That Day, on the BeachRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0- Love Strikes!Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
The GoldfingerRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0