Titles you rated
The Three MusketeersRated ★ 4.0
HighlanderRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0