Movies
Ratings
110
Secret ReunionRated ★ 2.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Universal SoldierRated ★ 2.0
OctopussyRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 1.0