Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Mr. RightRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
One Way TripRated ★ 3.5