Titles you rated
Capital ScandalRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0