Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The GriftersRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
FlatlinersRated ★ 3.0- Blue SeagullRated ★ 1.0