Titles you rated
As Tears Go ByRated ★ 4.0
City of JoyRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
FlashdanceRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
My Life as a DogRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
JiseulRated ★ 4.0