Movies
Ratings
469
The MatrixRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Miss BaekRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Below Her MouthRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.5