Titles you rated
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The PostRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Love AffairRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5