Titles you rated
Before SunsetRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 0.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The KillingRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 2.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The HustlerRated ★ 0.5
Before SunriseRated ★ 1.5
PrisonersRated ★ 4.5
RopeRated ★ 1.0
Groundhog DayRated ★ 0.5
The HelpRated ★ 4.5
High Plains DrifterRated ★ 0.5
Three Colors: RedRated ★ 1.0
La Dolce VitaRated ★ 1.5