Movies
Ratings
1802 MelancholiaRated ★ 3.5 MelancholiaRated ★ 3.5
 AntichristRated ★ 3.5 AntichristRated ★ 3.5
 The IdiotsRated ★ 4.0 The IdiotsRated ★ 4.0
 DogvilleRated ★ 4.0 DogvilleRated ★ 4.0
 La ChimeraRated ★ 3.5 La ChimeraRated ★ 3.5
 Wild at HeartRated ★ 3.5 Wild at HeartRated ★ 3.5
 Blue VelvetRated ★ 4.0 Blue VelvetRated ★ 4.0
 Late Night With the DevilRated ★ 3.0 Late Night With the DevilRated ★ 3.0
 ExhumaRated ★ 2.5 ExhumaRated ★ 2.5
 Poor ThingsRated ★ 2.5 Poor ThingsRated ★ 2.5
 Leave the World BehindRated ★ 3.0 Leave the World BehindRated ★ 3.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 Talk to MeRated ★ 2.5 Talk to MeRated ★ 2.5
 12.12: THE DAYRated ★ 3.5 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
 MonsterRated ★ 4.0 MonsterRated ★ 4.0
 AfireRated ★ 4.0 AfireRated ★ 4.0
 The MarvelsRated ★ 2.0 The MarvelsRated ★ 2.0
 EurekaRated ★ 4.0 EurekaRated ★ 4.0
 SmugglersRated ★ 2.5 SmugglersRated ★ 2.5
 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0