Titles you rated
It's NightRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
BargainRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5
Be MbitiousRated ★ 2.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Real ThingRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0
60 Days InRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0