Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5
SkylineRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5- Shin yukiguniRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Brass Knuckle BoysRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
Su-ki-daRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
TekkonkinkreetRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.5
20th Century Boys: The Last Chapter - Our FlagRated ★ 2.0
PandemicRated ★ 1.0
A Day on the PlanetRated ★ 4.0
Strawberry ShortcakesRated ★ 4.5
The Homeless StudentRated ★ 2.5
Across A Gold PrairieRated ★ 3.5
The Light Shines Only ThereRated ★ 4.5