Titles you rated
- PilotRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Big DealRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
RecalledRated ★ 4.0
My Missing ValentineRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 3.0
Ms. ApocalypseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0