Titles you rated
Children of the MistRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Hawaiian VacationRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Trolls Band TogetherRated ★ 5.0
Cars 3Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0