Titles you rated
JoyRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Song for MarionRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5