Movies
Ratings
312
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5