Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0