Movies
Ratings
202
TenetRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.0
The Lost City of ZRated ★ 2.0
SilenceRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
The SalesmanRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0