Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0