Movies
Ratings
103
Let the Right One InRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0