Titles you rated
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0