Movies
Ratings
62
RushRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Employee of the MonthRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Big StanRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0