Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0