Movies
Ratings
22
FrozenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0