Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- The LoverRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5