Titles you rated
DisobedienceRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Movie 43Rated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
Side EffectsRated ★ 2.5