Titles you rated
Food Wars!Rated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0