Titles you rated
The MayorRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
DancerRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.5