Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5