Movies
Ratings
500
PassengersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
Master KIMsRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5