Movies
Ratings
1140
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
NeighborsRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
ToastRated ★ 4.0