Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
MontageRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0