Series
Ratings
53
ChernobylRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 4.0