Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5