Movies
Ratings
138
American PsychoRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Jeepers CreepersRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
BeanRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0