Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0