Titles you rated
RansomedRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Beverly Hills Cop IIIRated ★ 2.5
Beverly Hills Cop IIRated ★ 3.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
Beverly Hills Cop: Axel FRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MosulRated ★ 3.0
InfiniteRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
TurboRated ★ 2.5