Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0